O NÁS

Naše planetárium ASTRO SHOW sme založili v roku 2016. Odvtedy pravidelne navštevujeme školy, škôlky, tábory, či iné akcie. Začali sme v Košiciach a na východnom Slovensku a postupne sme sa rozšírili aj na západné a stredné Slovensko, aby sme priniesli vesmír a množstvo zážitkov v rámci čo najväčšieho pokrytia na Slovensku. Navštevujeme školy v mestách, ale aj vo veľmi vzdialených obciach. Našou prioritou je skvalitnenie, resp. obohatenie vzdelávacieho procesu interaktívnou a zábavnou formou prostredníctvom nášho Prenosného planetária. 
Neustále sa snažíme zlepšovať a vytvárať nové spôsoby ako popularizovať vedu na školách. Aj preto sme do škôl priniesli úplne nový projekt – “Virtuálny vesmír”, kde žiaci a študenti spoznávajú vesmírne zaujímavosti, či nočnú oblohu pomocou moderných technológii.

Mgr. Viktória Zemančíková, PhD.

Viki je popularizátorka astronómie telom i dušou. Študovala na Univerzite Pavla Józefa Šafárika v Košiciach a na Slovenskej ústrednej hvezdárni v Hurbanove. Je tiež autorkou článkov v slovenskom vedecko-technickom magazíne Quark.

Tomáš Slovinský

Tomáš píše články o nočnej oblohe, vedie prednášky, workshopy, cestuje po svete a zo všetkého najradšej zhotovuje astrofotografie, ktoré už okrem iného niekoľkonásobne ocenila NASA, BBC, či National Geographic. Jeho zábery tak obleteli celý svet.

KONTAKT

Občianske združenie

Astronómia pre všetkých

 

Tel.: 0910 554 777

E-mail: info@astroshow.sk

Web: www.astroshow.sk

 

Máme radi nové výzvy. Neváhajte nás preto 
kontaktovať s Vašou požiadavkou. 

Váš tím ASTRO SHOW

 

Súbory na stiahnutie:

Všeobecné podmienky

Reklamačný formulár

Odstúpenie od zmluvy

Návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu

 

 

 

 

Kde si nás môžete objednať?